Wizyta w mobilnym centrum nauki " Planeta Energii"

Pokazy i eksperymenty prowadzone przez naukowców z mobilnego centrum nauki " Planeta Energii" zachwyciły uczniów klas I - III. Podczas zabawy mieli oni znakomitą okazję, by dowiedzieć się jak i z czego powstaje prąd elektryczny. Nie zapomniano również o przekazaniu informacji na temat oszczędzania energii oraz środowiska naturalnego. Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Uczniowie wzięli udział w licznych konkursach i otrzymali wartościowe upominki. Zobaczyli wystawę plenerową poświeconą historii Rynku Głównego.  Miłym akcentem wyjazdu do Oświęcimia był również spacer po mieście i bulwarach nad Sołą, ćwiczenia na urządzeniach siłowych  oraz  zabawy.

Przy fonntannie
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Dyskoteka walentynkowa klas I- III