Wizyta w mobilnym centrum nauki " Planeta Energii"

Pokazy i eksperymenty prowadzone przez naukowców z mobilnego centrum nauki " Planeta Energii" zachwyciły uczniów klas I - III. Podczas zabawy mieli oni znakomitą okazję, by dowiedzieć się jak i z czego powstaje prąd elektryczny. Nie zapomniano również o przekazaniu informacji na temat oszczędzania energii oraz środowiska naturalnego. Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Uczniowie wzięli udział w licznych konkursach i otrzymali wartościowe upominki. Zobaczyli wystawę plenerową poświeconą historii Rynku Głównego.  Miłym akcentem wyjazdu do Oświęcimia był również spacer po mieście i bulwarach nad Sołą, ćwiczenia na urządzeniach siłowych  oraz  zabawy.

Przy fonntannie
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.