Mikołaj pamiętał o nas

W tym roku Mikołaj spełniał marzenia grzecznych dzieci. Większość pragnęła pojechać do kina na film " Kraina lodu". Uczniowie z Ib zaprosili Mikołaja do swojej klasy. Zjawił się punktualnie, w asyście dzielnych elfów i reniferów. W tym niezwykle radosnym dniu wręczono również nagrody i dyplomy uczniom biorącym udział w konkursach :

Szkolny konkurs  dla klas II - III "Polska - moja Ojczyzna

Klasa IIa : Kacper Biedroń, Bartosz Uroda, Kamila Walus

klasa IIb : Karolina Sołtysik, Zuzanna Walus, Magdalena Dybeł

klasa IIIa : Paweł Chowaniec,  Filip Mendyk, Jakub Fabia

Klasa IIIb : Michał Wanat, Marta Mikołajek, Aleksander Krasoń.

Konkurs "Projekt na kartkę świąteczną

Do etapu gminnego zakwalifikowały się prace: Julii Bębenek Ib, Wiktorii Wójcik IIb, Julii Kleszcz IIb, Igora Noworyty IIa, Jakuba Wielgusa IIIb

Nagrodę Publiczności  w etapie szkolnym przyznano kolejno pracom: Wiktorii Wójcik IIb, Klaudii Darżynkiewicz IIb, Igora Noworyty IIa, Julii Luranc IIb. Kamili Walus IIa, Pawła Chowańca IIIa

W konkursie " Pocztówka z unijnej Małopolski" naszą szkołę reprezentowały prace:  Wiktorii Wójcik IIb, Julii Kleszcz IIb i  Michała Wanata IIIa.

Wzięły w nim udział również :Oliwia Żebrak IIb, Karolina Sołtysik IIb. Julia Piętoń IIb, Aleksandra Pędrys IIb i Patrycja Jurecka IIIb

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

Laureaci szkolnego konkursu
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).