Wycieczka klas drugich do Oświęcimia

Koncert
Uczniowie klas drugich uczestniczyli w koncercie  muzyków Orkiestry Akademii Beethovenowskiej "Bajkowe melodie", który organizowany był w Oświęcimskim Centrum Kultury w ramach projektu Dom otwarty - Muzyka - źródłem skojarzeń. Po doznaniach muzycznych, zwiedzali wystawy plastyczne, podziwiali zastosowane techniki oraz wybierali najciekawsze prace. Następnie spędzili bardzo miłe chwile w Bibliotece Galeria Książki. Wzięli udział w interesujących zajęciach czytelniczych" W Stumilowym Lesie, czyli spotkanie z Kubusiem Puchatkiem". Dla wielu z nich była to pierwsza, ale jak zapewniali nieostatnia wizyta w tej placówce. Podczas spaceru uliczkami Oświęcimianie nie zabrakło również akcentów historycznych. To była bardzo udana wycieczka.
Zwiedzanie wystaw plastycznych w Oświęcimskim Centrum Kultury
Zajęcia czytelnicze w Bibliotece Galeria Książki w Oświęcimiu
Klasa IIb wyrusza do Krainy Wyobraźni
Spotkanie klasy IIa z bohaterami ulubionych książek
Spacer ulicami miasta
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"