Świecę przykładem

Uczniowie klas młodszych uczestniczyli w gminnej akcji "Świecę przykładem",  promujacej  bezpieczne porusznie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Starszy posterunkowy Lucjan Przykładny przeprowadził wśród uczniów quiz wiedzy, który reprezentanci klas zdali znakomicie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali opaski odblaskowe oraz słodkie upominki. Honorowy patronat nad akcją objęła Wójt Gminy  Oświęcim pani Małgorzata Grzywa

Szymon Laszczak z II a znał prawidłową odpowiedź
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.