Ratujemy i Uczymy Ratować

16 października 2013r. o 12.00 uczniowie klas drugich i trzecich wzięli aktywny udział w ustanawianiu  rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. Uczestniczą oni w Programie Edukacyjnym  Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy " Ratujemy i Uczymy Ratować". Nad przebiegiem zajęć czuwały nauczycielki : Małgorzata Semik,  Krystyna Jaromin, Dorota Dudek i Małgorzata Chwierut. Mali ratownicy ćwiczyli na fantomach przekazanych przez Fundację WOŚP. Mimo zmęczenia, udało nam się wytrwać nieprzerwanie przez 30 minut i zmobilizować wszystkich uczniów do udziału. Z pewnością pomogła piosenka " Stayin' Alive" zespołu Bee Gees oraz rytmiczne bicie serc wszystkich uczestników i zaproszonych gości.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).