Klasy pierwsze wyruszyły w tym roku do Wygiełzowa. Zwiedziły Skansen oraz wzięły udział w warsztatach garncarskich ' Nie święci garnki lepią". Pogoda i humory dopisywały. Państwo Noworytowie wspaniale zajęli się przygotowaniem grilla i zaserwowali pyszne kiełbaski. Bylo miło i wesoło!
Nie świeci garnki lepią- Jakub też potrafi.
Nie świeci garnki lepią- my też potrafimy
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.