1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

I miejsce w konkursie powiatowym " Uwalniamy nasze środowisko od zuzytych baterii"

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród

Po raz trzeci zajęliśmy I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii". Celem konkursu jest wydzielanie ze strumienia odpadów komunalnych odpadów niebezpiecznych, jakimi są zużyte baterie i akumulatory małogabarytowe oraz szerzenie wiedzy ekologicznej wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W konkursie organizowanym corocznie przez Zakład Usług Komunalnych w Oświęcimiu wzięło udział 29 szkół.  Nasza szkoła przekazała 367 kg zużytych baterii, co w przeliczeniu na jednego ucznia stanowiło 2,073 kg i dało najlepszy wynik. Szkoła otrzymała nowoczesną drukarkę z zapasem tuszu. Wyróżniono również najaktywniejszych uczniów  w szkole: Jakuba Cecha( Ia), Jakuba Piwowarczyka ( Ia) Filipa Mendyka( IIa), Klaudię Harasny ( IIa), Martę Mikołajek( IIb), Dawida Górkę ( IVb), Tomasza Wanata ( Va), Michała Kozieła( VI). Na wyróżnienie zasługują klasy, które dostarczyły najwięcej baterii: 

I miejsce : klasa Ia -  ( 3587 szt)

II miejsce:  klasa IVa -  ( 2572 szt) 

III miejsce : klasa IVb  - (  2136 szt.)

Koordynator konkursu na terenie szkoły Małgorzata Chwierut bardzo dziękuje wszystkim uczniom i mieszkańcom Grojca  za zaangażowanie i liczy na podobną aktywność w kolejnej edycji konkursu.

Laureaci konkursu na terenie szkoły
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Interhead.pl