"Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"

Dnia 26.03.2013r. odbył się konkurs "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?" zorganizowany przez p. Dorotę Dudek i p. Marzenę Dudek. Został poprzedzony prezentacją multimedialną o życiu i twórczości poety.

W konkursie wzięły udział reprezentacje  klas I-III. Uczniowie mieli do rozwiązania m.in. rebusy, puzzle, na podstawie fragmentów wierszy trzeba było podać tytuły wierszy. Świetnie poradzili sobie z zadaniami.

Wyniki konkursu:

I miejsce - KLASA IIB

II miejsce - KLASA IA i KLASA IB

III miejsce - KLASA IIA

Wyniki konkursu plastycznego "Malujemy wiersze Juliana Tuwima" zorganizowanego przez Małgorzatę Semik:

I miejsce  - Wiktoria Wójcik kl. IB

II miejsce -  Marta Mikołajek kl. IIB

III miejsce -  Kamila Walus  kl. IA

Wyróżnienie - Patrycja Jurecka kl. IIB

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.