Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 20.02.2013r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy Ia i  Ib. Zanim się to stało, uczniowie udali się w podróż do Krainy Książek. Po drodze napotkali kilka przeszkód, które doskonale pokonali. Po wysłuchaniu opowiadania Wędrówka książki oraz próśb Królowej Książki nastąpiło przyrzeczenie i wręczenie dyplomów.

Uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze dzięki starszym kolegom i koleżankom z kl. IIb i kl.VI, którzy wcielili się w bajkowe postacie. Była:  Baba Jaga, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Wróżka.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin szkolnej biblioteki .

RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.