Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 20.02.2013r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy Ia i  Ib. Zanim się to stało, uczniowie udali się w podróż do Krainy Książek. Po drodze napotkali kilka przeszkód, które doskonale pokonali. Po wysłuchaniu opowiadania Wędrówka książki oraz próśb Królowej Książki nastąpiło przyrzeczenie i wręczenie dyplomów.

Uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze dzięki starszym kolegom i koleżankom z kl. IIb i kl.VI, którzy wcielili się w bajkowe postacie. Była:  Baba Jaga, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Wróżka.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin szkolnej biblioteki .

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.