Mikołaj pamiętał o grzecznych dzieciach

W tym roku Mikołaj przybył w towarzystwie elfów. Uczniowie przywitali gości piosenkami i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania, mimo, że nie były łatwe.  Bardzo dziękujemy Mikołaju i zapraszamy do nas za rok. Obiecujemy, że będziemy  grzeczni i dobrzy dla innych jak Ty.
Spotkanie z Mikołajem - klasa Ia
Spotkanie z Mikołajem - klasa Ib
Spotkanie z Mikołajem - klasa IIa
Spotkanie z Mikołajem - klasa IIb
Spotkanie z Mikołajem - klasa III
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.