Wycieczka do sadu

Dnia 26.09.2012r. klasy II odwiedziły gospodarstwo sadownicze państwa Domżałów. Uczniowie poznawali różne gatunki drzew owocowych uprawianych w sadzie oraz dowiedzieli się jakie prace wykonuje się w gospodarstwie przez cały rok. Zwiedzali i podziwiali piękny i rozległy sad, po którym oprowadzała pani Anna Domżał. Na zakończenie wycieczki czekała na dzieci niespodzianka: pyszna szarlotka i sok jabłkowy a na drogę powrotną soczyste jabłuszka i gruszki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.