Powitanie jesieni

Dziś pożegnaliśmy lato i powitaliśmy jesień. Przyszła do nas po cichutku we mgle, w której obudził się Grojec. Uczniowie przywitali ją radośnie i zdrowo, przygotowując w klasach misy owocowych sałatek. Wszyscy z apetytem spałaszowali  swoje porcje kolorowych skarbów z ogródków i sadów.

W roli jesieni - Izabela Mitoraj
Sałatkowe skarby
Uczniowie klasy VI przekonywali, że warto jeść owoce
Pychotka
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.