Bezpiecznie do szkoły

Uczniowie klas pierwszych pod czujnym okiem policji utrwalali zasady prawidłowego przechodzenia na drugą stronę jezdni. Ćwiczenia praktyczne poprzedziła pogadanka na temat zasad ruchu drogowego oraz konieczności stosowania znaczków odblaskowych. Pierwszoklasiści wiedzą już, że koniecznie należy zapinać pasy w samochodzie i zachować szczególną ostrożność podczas przechodzenia   przez jezdnię. Nagrodą dla policjantów była piosenka i wierszyk w wykonaniu najmłodszych uczniów grojeckiej podstawówki.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.