Dzień Dziecka w stadninie koni

To był dzień pełen wrażeń! Uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzinami  mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w zawodach  skoków przez przeszkody i podziwiać umiejętności zawodników oraz piękno koni. Gospodarzami imprezy byli właściciele stajni  A- Prim w Grojcu, a współgospodarzami sołtys Grojca i  przewodniczący Osady Stawy Grojeckie. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz jazdy w wykonaniu kaskaderów. Organizatorzy zadbali również o możliwość zabawy dla dzieci, które mogły poskakać na kolorowych "dmuchańcach"czy potańczyć w rytm aktualnych przebojów. Tak wspaniale spędzony dzień zostanie na długo w pamięci uczestników.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%