Wycieczka klasy piątej do Wrocławia

Słońcem i kwitnącymi kasztanowcami powitał Wrocław klasę V. Zaoferował jej wspaniałą lekcję historii, patriotyzmu, zoologii i botaniki. Uczniowie obejrzeli Panoramę Racławicką, zabytki Ostrowa Tumskiego, ogród botaniczny i odwiedzili ZOO. Nie brakło również czasu na zabawę przy wieczornym ognisku.

Przed  wrocławskim ZOO
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!