To już XIII edycja Powiatowego Konkursu" Asy z trzeciej klasy"

Uczestnicy konkursu wraz z organizatorką eliminacji międzyszkolnych p. Krystyna Jaromin
Tradycyjnie co roku konkurs odbywa się wśród uczniów klas III szkół podstawowych Powiatu Oświęcim. 22 marca w eliminacjach międzyszkolnych Gminy Oświęcim, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu uczestniczyło 18 uczniów. Uczestnicy konkursu zmagali się z różnorodnymi zadaniami. Do finału , który odbył się 3 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 2 w Brzeszczach zakwalifikowali się następujący uczniowie: Dominika Kulig z SP Grojec, Milosz Dubiel z SP Brzezinka oraz Patryk Bruzda i Dominika Głuszko z SP Babice. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Przedstawiciele szkół Gminy Oświęcim
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu