Półkolonia zimowa

Zajęcia odbywają się w godz. 8.00-13.00

W oparciu o baśń Kopciuszek uczestnicy pólkolonii odkrywają jak dobro zawsze zwycięża zło, a pracowitość, zdolności i dobre serce ważniejsze są od bogactwa idącego w parze ze złym charakterem.

W trakcie zajęć dzieci będą m.in. odgrywać scenki, czytać wspólnie fragmenty baśni, wykonywać prace plastyczne. Organizowane również będą wyjazdy na Dni Otwarte Komendy Policji w Oświęcimiu, do Cinema Planet w Oświęcimiu i Biblioteki Galeria Książki w Oświęcimiu.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!