Ratujemy i uczymy ratować

Po raz kolejny w klasach pierwszych przeprowadzono edycje programu edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować".

Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy, poznawali słownictwo ratownicze oraz wykonywali ćwiczenia praktyczne na pomocach, które szkoła otrzymała od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dobrym rozwiązaniem jest nauczenie się zasad pierwszej pomocy dzięki edukacyjnej grze internetowej. Gra dostępna na stronie:

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.