Ratujemy i uczymy ratować

Po raz kolejny w klasach pierwszych przeprowadzono edycje programu edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować".

Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy, poznawali słownictwo ratownicze oraz wykonywali ćwiczenia praktyczne na pomocach, które szkoła otrzymała od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dobrym rozwiązaniem jest nauczenie się zasad pierwszej pomocy dzięki edukacyjnej grze internetowej. Gra dostępna na stronie:

RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).