Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich dziadków teatralny prezent. Zaprosili ich na jasełka. Sala gimnastyczna wypełniła się aż po brzegi. Przybyli goście z Grojca, z sąsiednich wiosek, ale także z dalekich miejscowości, aby w tym wyjątkowym dniu pobyć ze swoimi ukochanymi wnuczętami. Kolorowe przedstawienie, bogate w tradycyjne kolędy, góralskie tańce, przepiękne stroje i popisy aktorskie, dostarczyło widowni wiele radości i wzruszeń. Po jasełkach uczniowie poszczególnych klas dedykowali gościom kolędy i pastorałki  oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. W ten sposób  podziękowali swoim dziadkom za ich wielkie, gorące serca.

RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.