Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 17.01.2012r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy Ia i  Ib. Zanim się to stało, uczniowie udali się w podróż do Krainy Książek. Po drodze napotkali kilka przeszkód, które doskonale pokonali. Po wysłuchaniu opowiadania „Wędrówka książki” oraz próśb Królowej Książki nastąpiło przyrzeczenie i wręczenie dyplomów.

Uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze dzięki starszym kolegom i koleżankom z kl.IVa i kl.V, którzy wcielili się w bajkowe postacie. Była:  Baba Jaga, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Wróżka.

Do odwiedzin szkolnej biblioteki serdecznie zapraszamy.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!