Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Dnia 17.01.2012r. biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy Ia i  Ib. Zanim się to stało, uczniowie udali się w podróż do Krainy Książek. Po drodze napotkali kilka przeszkód, które doskonale pokonali. Po wysłuchaniu opowiadania „Wędrówka książki” oraz próśb Królowej Książki nastąpiło przyrzeczenie i wręczenie dyplomów.

Uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze dzięki starszym kolegom i koleżankom z kl.IVa i kl.V, którzy wcielili się w bajkowe postacie. Była:  Baba Jaga, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Wróżka.

Do odwiedzin szkolnej biblioteki serdecznie zapraszamy.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.