Spotkanie z górnikami

Uczniowie klas I przygotowali piosenki i wiersze

Na długo w sercach uczniów pozostanie spotkanie z górnikami. Możliwość podziwiania stroju górniczego, poznania symboliki kolorów oraz odznaczeń, rozmowy o niebezpiecznej pracy w kopalni okazały się bezcenne.Cieszymy się , ze wśród zaproszonych gości byli znani i cenieni mieszkańcy Grojca:  Grzegorz Wanat, Władysław Hałatek- górnicy z KWK " Ziemowit" oraz Albin Kojm- prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów. Goście obdarowali uczniów słodyczami . Przekazali również na rzecz szkoły cenne upominki, które w najbliższym czasie zostaną godnie wyeksponowane.

Drodzy Górnicy

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności.

Niechaj w Waszych sercach stale radość gości.

Jak nakazuje zwyczaj i tradycja stara,

niech Was błogosławi Święta Barbara

Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.