Mikołaj obdarował uczniów prezentami

Mikołaj miał dzielnych pomocników
Mikołaj w towarzystwie  pomocników przybył  do naszej szkoły. Brak śniegu nie ułatwiał dzielnym reniferom zadania.Prezentów było dużo, jednak uśmiechnięte buzie uczniów pozwoliły  szybko zapomnieć o zmęczeniu.W miłej i serdecznej atmosferze mikołaj wysłuchał piosenek, podziwiał swoje portrety. Nie zabrakło też pytań o zachowanie. Oczywiście wszyscy byli grzeczni i zapraszali gościa w przyszłym roku. Dziękujemy Mikołaju!
klasy I
klasa II
klasa IIIb
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.