Eliminacje do konkursu "Złote Usta"

Uczestnicy konkursu: Michał Chowaniec, Weronika Szczerbowska, Gabriela Stawowczyk, Dominika Kulig, , Amelia Babiuch, Mateusz Mika, Paweł Chowaniec, Jakub Fabia, Michał Wanat

14 listopada kilkunastu uczniów klas I - III rywalizowało ze sobą w szkolnym konkursie pięknego czytania. Zwyciężczynią została Gabriela Stawowczyk z klasy IIIb, która będzie reprezentowała naszą szkołę w międzygminnych zmaganiach. Wyróżniono także Dominkę Kulig z klasy IIIb i Weronikę Szczerbowską z klasy IIIa, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.