Eliminacje do konkursu "Złote Usta"

Uczestnicy konkursu: Michał Chowaniec, Weronika Szczerbowska, Gabriela Stawowczyk, Dominika Kulig, , Amelia Babiuch, Mateusz Mika, Paweł Chowaniec, Jakub Fabia, Michał Wanat

14 listopada kilkunastu uczniów klas I - III rywalizowało ze sobą w szkolnym konkursie pięknego czytania. Zwyciężczynią została Gabriela Stawowczyk z klasy IIIb, która będzie reprezentowała naszą szkołę w międzygminnych zmaganiach. Wyróżniono także Dominkę Kulig z klasy IIIb i Weronikę Szczerbowską z klasy IIIa, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.