Uczniowie naszej szkoły wyruszyli dziś pociągiem w podróż do Krainy Książek. Wszystko to za sprawą organizatora wyprawy- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej. W miłej i radosnej atmosferze, wspólnie z przedszkolakami mogli wysłuchać pięknego czytania w wykonaniu znanych oraz lubianych mieszkańców Grojca.W tym roku dzieciom w Grojcu czytali: Dyrektor GBP Barbara Gasidło, emerytowany górnik i prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Albin Kojm, nauczyciel SP Grojec Krystyna Jaromin, pszczelarz z Zaborza Piotr Kowtunenko, doktor-pediatra Beata Hodur, radny powiatowy Krzysztof Wolak oraz pani Maria Bajorska z miejscowego Koła Gospodyń.  Na zakończenie było bardzo słodko i kolorowo. Dziękujemy!

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).