Karmili¶my zwierzęta

Wycieczka  do Wisły

W czerwcowy poranek wraz z klas± IIa pojechali¶my na wycieczkę do Wisły. To był wspaniały dzień.

Zwiedzali¶my Skocznię  Narciarsk±  im. Adama Małysza oraz Muzeum Narciarstwa , w którym znajduje się kolekcja starych nart. S± w¶ród nich narty Małysza , w których zdobył Mistrzostwo Polski. PóĽniej pojechali¶my do Galerii Trofeów A. Małysza, gdzie podziwiali¶my zdobyte puchary przez naszego słynnego sportowca. Na zakończenie wycieczki zwiedzili¶my Park Le¶nych Niespodzianek w Ustroniu - Zawodzie. Tam ogl±dali¶my pokazy sów i z ręki karmili¶my zwierzęta. W drodze powrotnej zatrzymali¶my się w Mc Donald’s i zjedli¶my zestaw dla dzieci.

Moim zdaniem mimo deszczowej pogody wycieczka była udana i godna polecenia

Dawid Górka  z 2b

Pod Skoczni± Narciarsk± im. Adama Małysza w Wi¶le Malince
klasa 2a
Pokaz sów
Deszcz nie popsuł nam humorów
Jak zwykle zadowoleni
Biała Szkola
Wolontariuszki na medal!Kilkana¶cie wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Pi±tym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dzi¶ patriotyzm" rozstrzygnięty!