Gwiazda X-Factor w naszej szkole!!!

W dniu 20 maja mieliśmy okazję gościć w naszej szkole grupę muzyków, którzy w swoim programie w postaci lekcji umuzykalniającej przedstawili nam tajniki budowy i gry na instrumentach dętych drewnianych. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć klarnet, saksofon sopranowy, altowy i tenorowy. Pojawił się również bardzo dziwny instrument, który niewiele ma wspólnego tradycyjnymi instrumentami dętymi. Był to instrument elektroniczny o łatwej do zapamiętania nazwie EWI. Panowie bardzo interesująco opowiadali o prezentowanych instrumentach, a cały pokaz przeobraził się w wielki show z udziałem naszych uczniów, którzy zostali zaproszeni do występu na estradzie. Na zakończenie programu pan Darek, który jest członkiem zespołu AVOCADO, zaprosił wszystkich do obejrzenia koncertu finałowego X-Factor w dniu 5 czerwca.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"