Już po raz trzynasty uczniowie działający w kółku teatralnym klas I- III pod opieką pani Małgorzaty Chwuierut  uczestniczyli w  Powiatowych Spotkaniach Teatralnych w Chełmku . Przed laty miały one charakter zmagań konkursowych. Wówczas reprezentacja naszej szkoły często zdobywała najwyższe nagrody i wyróżnienia. Obecnie „Teatrałki” stwarzają możliwość  prezentacji  dotychczasowego dorobku  oraz  konfrontacji z innymi zespołami.  Głównym celem jest wyzwolenie nieskrępowanej ekspresji teatralnej i dobra zabawa. Mali aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt. „  Jak Wróbelek Elemelek niósł w tornistrze rzeczy wiele”, które bardzo podobało się publiczności. Doceniono świetną grę, wzorową współpracę całego zespołu,  barwne kostiumy i dekoracje oraz systematyczny udział   w    „ Teatrałkach”. Organizator Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku  jak co roku zapewnił miłą i serdeczną atmosferę. Każdy uczestnik prócz poczęstunku otrzymał upominek i wiele niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Wziął tornister Elemelek, zapakował skarbów wiele...
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.