Z okjazji Dnia Babci i Dziadka spotkaliśmy się z tymi, których najbardziej kochamy. Uczniowie klasy IIb wraz z aktorami kółka teatralnego zaprezentowali "Jasełka". Wspólne kolędowanie było okazją do podziękowania za ofiarowywaną nam każdego dnia miłość i dobroć. Po występie niezwykle uzdolnieni goście wzięli udział w konkursie plastycznym " Potrafię narysować aniołka". Najodważniejsi zaprezentowali się w konkursie wokalnym. Rodzice zatroszczyli się o słodki poczęstunek. Goście obdarowali aktorów słodyczami i dofinansowali wyjazd na wycieczkę szkolną. Dziękując za okazaną nam życzliwość, życzymy Kochanym Babciom i Dziadkom wszelkiej pomyślności.

Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia winszujemy!

Zwiastowanie
Maria i Józef poszukują schronienia
W roli króla Heroda wspaniale zaprezentował się Marcin Heród.Przyszłość odczytywała Alicja Berszakiewicz
Kuszenie Heroda
Pastuszkowie tańczyli, śpiewali i dary skladali

Galeria ciepłych słów- wiersze dla Babci i Dziadka
Goście wykazali sie ogromnym talentem plastycznym
Konkurs wokalny- Brawa dla najodważniejszych!
Konkurs  kolęd - Brawa dla najodwazniejszych!
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.