Płynie kolęda nad światem

Program świąteczny w wykonaniu uczniów klasy IV
Program świąteczny w wykonaniu klasy II

22 grudnia zapanował już w naszej szkole iście świąteczny nastrój. Wszystkie klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami na kameralnych wigilijkach. Później cała społeczność miała okazję wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu dziecięcej orkiestry dętej z Głębowic. Nie brakło także wspaniałych kolędników z klasy II. Na koniec klasa IV zaprezentowała barwne przedstawienie świąteczne, w którym mieszkańcy piekieł bezskutecznie próbowali zakłócić przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniale zaprezentowali się wszyscy aktorzy, a szczególnie Maksymilian Nowak w roli Lucyfera i Kamil Malec w roli Boruty.

Koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej z Głębowic
Program świąteczny w wykonaniu klasy IV
Diabły próbują przeszkodzić w Świętach Bożego Narodzenia - scena z przedstawienia
Program świąteczny w wykonaniu klasy IV
Anioły i diabły - przedstawienie klasy IV
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola
RAZEM NA ŚWIĘTA!