Wizyta w teatrze

Zdjęcie ze spektaklu pochodzi ze strony internetowej Teatru w Będzinie

16 grudnia po raz pierwszy odwiedziliśmy Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie, w którym obejrzeliśmy spektakl pt."Robinson Crusoe". Szczególnie podobały nam się piosenki skomponowane przez krakowskiego artystę Grzegorza Turnaua, nowoczesna oprawa graficzna przedstawienia, w którym wykorzystano animacje miltimedialne oraz to, że widownia mogła uczestniczyć w akcji, grając rolę załogi okrętu.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.