Wizyta w teatrze

Zdjęcie ze spektaklu pochodzi ze strony internetowej Teatru w Będzinie

16 grudnia po raz pierwszy odwiedziliśmy Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie, w którym obejrzeliśmy spektakl pt."Robinson Crusoe". Szczególnie podobały nam się piosenki skomponowane przez krakowskiego artystę Grzegorza Turnaua, nowoczesna oprawa graficzna przedstawienia, w którym wykorzystano animacje miltimedialne oraz to, że widownia mogła uczestniczyć w akcji, grając rolę załogi okrętu.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.