Dzień Przyjaźni

Takie święto obchodziliśmy w naszej szkole po raz pierwszy. Z tej to okazji Samorząd Szkolny przygotował dwa konkursy. Jedni uczniowie wykonali  plakaty propagujące przyjaźń. Te piękne, kolorowe i radosne ilustracje zdobią obecnie hol na I piętrze. Inni uczniowie przygotowali prace literackie zatytułowane "To był początek przyjaźni". Finałem tego święta było przedstawienie kółka teatralnego zatytułowane "Ogrodnik i przyjaciele" i wręczenie nagród wyróżnionym w konkursach autorom. Mamy nadzieję, że to nasze małe święto przekonało wszystkich, że przyjaźń to naprawdę cenna rzecz!

Wystawa konkursowa plakatów propagujących przyjaźń
Nagrodzeni w konkursach uczniowie
Przedstawienie-  Ogrodnik i przyjaciele
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.