Żeby Polska była Polską

Program artystyczny z okazji Święta Niepodległości

Szacunek dla polskich symboli narodowych, tradycji i znajomość przeszłości jest dla nas ważną lekcją patriotyzmu. Z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny przypominający ważne wydarzenia z historii Polski. Wierszem, piosenką, refleksją uczcili pamięć pokoleń Polaków walczących o niepodległą Ojczyznę.

Poczet sztandarowy szkoły
Program artystyczny z okazji Święta Niepodległości
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!