Zważ swój tornister

W trosce o prawidłową postawę ciała kontynuujemy szkolną akcję

" Zważ swój tornister"

Aktorzy w kółka teatralnego klas I- III zaprezentowali zabawne przygody Wróbelka Elemelka, który niestety nie potrafił prawidłowo spakować swojego tornistra. Wizyta w leśnej szkole zmieniła jego zachowanie. Obiecał, ze będzie stosował się do zasad. Zapamiętaj je również ty:

Noś tylko rzeczy potrzebne,

a w domu odkładaj zbędne.

Buciki w szatni zostawiaj

Innych do tego namawiaj.

Blok, farby, pędzle i teczki

Schowaj do szkolnej półeczki

Popraw i dopasuj paski.

Nie zaszkodzą też odblaski.

Dbaj o postawę codziennie

Częściej uśmiechać się będziesz.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Biała Szkola