Sprzatamy Świat

Uczniowie klasy IIb, IIIa i IIIb postanowili posprzątać  najbliższą okolicę. Z ogromnym zapałem i w stosownych strojach wyruszyli w rejon parku oraz otoczenia szkoły. Na szczęście śmieci jest coraz mniej. Cieszymy się, że zdecydowana większość mieszkańców Grojca chce mieszkać w czystym i przyjaznym środowisku.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).