Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010-2011 i ślubowanie klas I

Klasa I z wychowawczynią - p. Małgorzatą Żurawską - fot.p Romanek

1 września wypoczęci i pełni sił zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Uroczystość prowadził nowy przewodniczący Samorządu Szkolnego - uczeń klasy VI - Wojciech Nitka.  Podczas niej dyrektor  Joanna Wysogląd pasowała na uczniów  Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza 26 pierwszoklasistów. Najmłodszych witała wychowawczyni - Małgorzata Żurawska i cała społeczność szkolna, zaś rodzice wręczyli swoim pociechom słodkie rogi obfitości.

Poczet sztandarowy szkoły
Przemówienie dyrektor szkoły Joanny Wysogląd
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Pierwszoklasiści
Podczas pasowania
Pierwszoklasiści

Podczas pasowania - fot. p. Romanek
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.