Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Absolwenci - klasa VI a z wychowawcą Jarosławem Cieciakiem

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu i przekazania sztandaru Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu piątoklasistom. Nowym chorążym został Krystian Bubak, w poczcie znalazły się także uczennice Aleksandra Dudek i Emilia Jurecka. Z okazji zakończenia roku odwiedziła naszą placówkę pani wójt -  Eliza Góra, która wręczyła uczennicy klasy VIa- Angelice Chowaniec nagrodę za zdobycie tytułu najlepszego absolwenta gminnych szkół podstawowych roku szkolnego 2009/2010. Później nastąpiło  wyróżnienie uczniów, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu,  a na koniec klasy szóste zaprezentowały swój pożegnalny program.

Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły życzymy udanych wakacji!

Uroczyste przekazanie sztandaru
Nowy poczet sztandarowy - Emilia Jurecka, Krystian Bubak i Aleksandra Dudek
Pani wójt wręcza nagrodę Najlepszego absolwenta Angelice Chowaniec
Wyróżnione uczennice klas VI
Wyróżnione uczennice klasy IV a
Absolwenci  klasy VIb z wychowawczynią Joanną Sałek
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!