Zwiedzamy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku - Białej

Tak było dawniej

Dziś klasy pierwsze podążały śladami Bolka i Lolka. Zwiedziły Studio Filmów Rysunkowych, w którym powstała  ta jedna z ulubionych bajek wielu pokoleń.Była to świetna okazja do poznania  etapów produkcji filmów animowanych. Na zakończenie pokazu odbyła sie projekcja filmów" Reksio", " Bolek i Lolek", "Lis Leon" . Miłośnicy z pewnością znają również filmy wyprodukowane w Bielsku- Białej:  " Przygody Baltazara Gąbki", " Podróże kapitana Klipera", " Przygody Błękitnego Rycerzyka" , " Marceli Szpak dziwi się światu". Uczniowie zobaczyli również fragment najnowszego filmu  "Gwiazda Mikołaja" . Wizytę poprzedziły radosne zabawy w Figlo Parku.

Poznajemy etapy produkcji filmu rysunkowego
Zabawy w Figlo Parku
Biała Szkola
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"