Spotkanie z tradycją

Uczniowie klasy pierwszej realizujący unijny Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" składają serdeczne podziękowania przedstawicielkom Koła Gospodyń Wiejskich w Grojcu. Panie Maria Bajorska i Maria Śliwka prowadziły warsztaty rękodzieła artystycznego "Spotkanie z tradycją". Mamy nadzieję, że przekazana wiedza i umiejętności nie zostaną zmarnowane. Spotkanie na długo pozostanie w naszych sercach.

Panie przybyły na spotkanie w barwnych, regionalnych strojach.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.