219. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczyście obchodzono w naszej szkole kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Głośno i radośnie rozbrzmiały słowa patriotycznych piosenek "Wiwat maj, trzeci maj dla Polaków błogi raj". Była to doskonała okazja do nauki historii Polski. Przypomniano postacie ostatniego polskiego króla - Stanisława Augusta Poniatowskiego i oświeceniowych patriotów.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.