Przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka"

Członkowie kółka teatralnego klas I- III

W ramach obchodów Szkolnego Dnia Teatru członkowie kółka teatralnego  pod opieką pani Małgorzaty Chwierut zaprezentowali przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka".  Zła Macocha nie mogła uwierzyć, że nie jest najpiękniejsza na świecie. Lustereczko mówiło jednak prawdę, więc robiła wszystko, by zniszczyć konkurencję. Nad bezpieczeństwem Śnieżki czuwały pracowite  i troskliwe krasnoludki. I wszystko byłoby jak w bajce, jednak cała historia zakończyła się zupełnie inaczej niż mogła tego oczekiwać sama Śnieżka. Królewicz ujrzał, pocałował i....zakochał się w innej. Odtąd żyli zgodnie, długo i szczęśliwie.

Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!