Przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka"

Członkowie kółka teatralnego klas I- III

W ramach obchodów Szkolnego Dnia Teatru członkowie kółka teatralnego  pod opieką pani Małgorzaty Chwierut zaprezentowali przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka".  Zła Macocha nie mogła uwierzyć, że nie jest najpiękniejsza na świecie. Lustereczko mówiło jednak prawdę, więc robiła wszystko, by zniszczyć konkurencję. Nad bezpieczeństwem Śnieżki czuwały pracowite  i troskliwe krasnoludki. I wszystko byłoby jak w bajce, jednak cała historia zakończyła się zupełnie inaczej niż mogła tego oczekiwać sama Śnieżka. Królewicz ujrzał, pocałował i....zakochał się w innej. Odtąd żyli zgodnie, długo i szczęśliwie.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020