Przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka"

Członkowie kółka teatralnego klas I- III

W ramach obchodów Szkolnego Dnia Teatru członkowie kółka teatralnego  pod opieką pani Małgorzaty Chwierut zaprezentowali przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka".  Zła Macocha nie mogła uwierzyć, że nie jest najpiękniejsza na świecie. Lustereczko mówiło jednak prawdę, więc robiła wszystko, by zniszczyć konkurencję. Nad bezpieczeństwem Śnieżki czuwały pracowite  i troskliwe krasnoludki. I wszystko byłoby jak w bajce, jednak cała historia zakończyła się zupełnie inaczej niż mogła tego oczekiwać sama Śnieżka. Królewicz ujrzał, pocałował i....zakochał się w innej. Odtąd żyli zgodnie, długo i szczęśliwie.

Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI