Żywa lekcja historii

Husarz polski w akcji - w roli husarza Mariusz Sajdak z klasy V

Dnia 24 lutego 2010 roku odbyła się w naszej szkole żywa lekcja historii pod hasłem "Muszkieterowie. Potyczki polsko - szwedzkie w XVII wieku." Uczniowie poznali  uzbrojenie muszkieterów, pikinierów i husarii polskiej. Niektórzy przebrani w stroje z epoki mogli poczuć na własnej skórze oddech historii. Społeczność szkolna bawiła się znakomicie, obserwując musztrę żołnierską i próby władania bronią z XVII wieku. Lekcję przygotowali członkowie Bractwa Rycerskiego z Gniewu, którzy już po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę.

Opieka stomatologiczna dla dzieci
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.
Henryki 201910 grudnia 1905 roku Henryk Sienkiewicz został wyróżniony Nagrodą Nobla.