Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Aktyw Biblioteczny

23.02.2010 r. uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na rycerzy książek. Zadaniem ośmiolatków było rozpoznawanie bohaterów bajek oraz wiedza jak należy książki szanować. Po przywitaniu przez bibliotekarkę pierwszoklasiści wysłuchali inscenizacji „ Kłótnia wróżek” w wykonaniu członków Aktywu Bibliotecznego. Na zakończenie uroczystości ślubowali, że będą czytać i szanować książki. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał dyplom oraz kolorową zakładkę. Wręczono również pasowanym list do rodziców propagujący głośne czytanie. Mamy nadzieję, że uczniowie ci będą chętnie korzystać z biblioteki.

Uczniowie klasy Ia
Uczniowie klasy Ib
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.