Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Aktyw Biblioteczny

23.02.2010 r. uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na rycerzy książek. Zadaniem ośmiolatków było rozpoznawanie bohaterów bajek oraz wiedza jak należy książki szanować. Po przywitaniu przez bibliotekarkę pierwszoklasiści wysłuchali inscenizacji „ Kłótnia wróżek” w wykonaniu członków Aktywu Bibliotecznego. Na zakończenie uroczystości ślubowali, że będą czytać i szanować książki. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał dyplom oraz kolorową zakładkę. Wręczono również pasowanym list do rodziców propagujący głośne czytanie. Mamy nadzieję, że uczniowie ci będą chętnie korzystać z biblioteki.

Uczniowie klasy Ia
Uczniowie klasy Ib
Biała Szkola
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!