W świątecznym nastroju

Dnia 22 grudnia zapanowała w naszej szkole świąteczna atmosfera. Najpierw odbyły się klasowe wigilijki, później wystawiono szkolne jasełka. W tym roku przygotowały je klasy IV  pod kierunkiem ks. Jacka Rączki i p. Małgorzaty Chwierut. Przy żłóbku Dzieciątka pojawiły się z darami barwne postacie górników, rybaków czy górali... Nie brakło Aniołów, które czuwały nad Świętą Rodziną. Przedstawienie ubogaciły tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu szkolnego chóru. Po jasełkach wystąpiło kółko teatralne klas IV - VI i przedstawiło dwie wesołe etiudy zimowe. Oprócz uczniów i nauczycieli świąteczny program obejrzeli wyjątkowi goście -  podopieczne Państwowego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Grojcu.

Wigilie klasowe
Wigilijka klasy VI b
Koncert przebojów świątecznych w wykonaniu orkiestry kółka teatralnego
Etiuda Kulig w wykonaniu kółka teatralnego
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Biała Szkola
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).