W świątecznym nastroju

Dnia 22 grudnia zapanowała w naszej szkole świąteczna atmosfera. Najpierw odbyły się klasowe wigilijki, później wystawiono szkolne jasełka. W tym roku przygotowały je klasy IV  pod kierunkiem ks. Jacka Rączki i p. Małgorzaty Chwierut. Przy żłóbku Dzieciątka pojawiły się z darami barwne postacie górników, rybaków czy górali... Nie brakło Aniołów, które czuwały nad Świętą Rodziną. Przedstawienie ubogaciły tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu szkolnego chóru. Po jasełkach wystąpiło kółko teatralne klas IV - VI i przedstawiło dwie wesołe etiudy zimowe. Oprócz uczniów i nauczycieli świąteczny program obejrzeli wyjątkowi goście -  podopieczne Państwowego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Grojcu.

Wigilie klasowe
Wigilijka klasy VI b
Koncert przebojów świątecznych w wykonaniu orkiestry kółka teatralnego
Etiuda Kulig w wykonaniu kółka teatralnego
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.