Malujemy portret patrona szkoły

Portrety Henryka Sienkiewicza wykonane przez uczniów klas pierwszych
Portrety H. Sienkiewicza

W ramach obchodów Dnia Patrona w grudniu 2009 roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny "Portret Henryka Sienkiewicza". W kategorii uczniów klas IV - VI wyróżniono pięć prac następujących uczniów: Klaudii Maciągi, Krystiana Bubaka, Dominika Kusia, Filipa Bliźniaka i Wojciecha Nitki.  Otrzymali oni nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki. Piękne portrety namalowali również na zajęciach uczniowie klas pierwszych. Wyróżnione prace ozdabiają szkolny korytarz.

Autorzy wyróżnionych prac z klas pierwszych
Wystawa prac uczniów
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.