Malujemy portret patrona szkoły

Portrety Henryka Sienkiewicza wykonane przez uczniów klas pierwszych
Portrety H. Sienkiewicza

W ramach obchodów Dnia Patrona w grudniu 2009 roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny "Portret Henryka Sienkiewicza". W kategorii uczniów klas IV - VI wyróżniono pięć prac następujących uczniów: Klaudii Maciągi, Krystiana Bubaka, Dominika Kusia, Filipa Bliźniaka i Wojciecha Nitki.  Otrzymali oni nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki. Piękne portrety namalowali również na zajęciach uczniowie klas pierwszych. Wyróżnione prace ozdabiają szkolny korytarz.

Autorzy wyróżnionych prac z klas pierwszych
Wystawa prac uczniów
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"