Malujemy portret patrona szkoły

Portrety Henryka Sienkiewicza wykonane przez uczniów klas pierwszych
Portrety H. Sienkiewicza

W ramach obchodów Dnia Patrona w grudniu 2009 roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny "Portret Henryka Sienkiewicza". W kategorii uczniów klas IV - VI wyróżniono pięć prac następujących uczniów: Klaudii Maciągi, Krystiana Bubaka, Dominika Kusia, Filipa Bliźniaka i Wojciecha Nitki.  Otrzymali oni nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki. Piękne portrety namalowali również na zajęciach uczniowie klas pierwszych. Wyróżnione prace ozdabiają szkolny korytarz.

Autorzy wyróżnionych prac z klas pierwszych
Wystawa prac uczniów
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Biała Szkola