Wizyta w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Dnia 15 grudnia 2009 roku uczniowie klas pierwszych  i drugich  wybrali się do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Podczas spaceru zaczarowanymi ścieżkami spotkali postaci z ulubionych bajek. Nie zabrakło również wesolych Elfów, które  pomagają Mikołajowi  oraz opiekują się reniferami: Rudolfem i Kometą. Sporą atrakcją  okazał się film w kinie 5D pt ."Polarna wyprawa Świętego Mikołaja".  Dzięki magicznej wyrzutni wysłaliśmy życzenia dla bliskich, które będą krążyć po orbicie wiele tysięcy lat. A już dziś życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Z Mikołajem
Rudolf i Kometa
Parada bajkowych postaci
Posyłamy życzenia dla bliskich
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.