SPOTKANIE PIERWSZAKÓW Z MIKOŁAJEM

W bajkowej atmosferze odbierali prezenty grzeczni pierwszoklasiści. W Oświęcimskim Centrum Kultury podziwiali barwne przedstawienie  „Mikołajkowy statek baśni” , wyreżyserowane przez panią Halinę Kulig. Wspaniale spisali się mali aktorzy z naszej szkoły: Dominika Kulig, Klaudia Kolasa, Martyna Ćwiklicka , Wojciech Chowaniec, Kamil Malec, oraz Klaudia  i Damian Kowalczyk . Dziękujemy za zaproszenie  i serdeczne przyjęcie.

Klasa Ia
klasa Ib
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).