1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Dzień Edukacji Narodowej

Program kabaretowy w wykonaniu kółka teatralnego

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników szkoły. To także czas przyznawania wyróżnień. W tym roku Nagrodę Wójta otrzymała mgr Małgorzata Semik , a Nagrodami Dyrektora Szkoły uhonorowano: Dorotę Dudek, mgr Katarzynę Mendyk, mgr Agatę Mamicę, mgr Krystynę Jaromin i mgr Małgorzatę Żurawską. Wszytkie nauczycielki otrzymały od społeczności szkolnej gromkie brawa.

Na sali gimnastycznej udekorowanej pięknymi słonecznikami odbył się również kabaretowy "Pokaz pomocy szkolnych". Aktorzy z kółka teatralnego klas IV - VI przedstawili widowni między innymi różowe okulary, w których pedagodzy na pewno bez problemu poprawią najsłabszą klasówkę, młotki i młoteczki do wbijania wiedzy uczniom, dyby szkolne dla niesfornych wychowanków.

Po części oficjalnej miało miejsce spotkanie obecnych  i  emerytowanych pracowników szkoły. Była to okazja do snucia wspomień związanych z naszą placówką 

Wystąpienie dyrektor szkoły - p. Joanny Wysogląd
Nauczyciele otrzymali od uczniów różowe okulary
Program kabaretowy w wykonaniu kółka teatralnego
Program kabaretowy w wykonaniu kółka teatralnego
Dyby szkolne to jedna z propozycji przedstawiona w programie kabaretowym
Grono nauczycieli z emerytowanymi pracownikami szkoły
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Interhead.pl