Wycieczka do Krakowa

Przed Muzeum Archeologicznym w Krakowie

27 października klasy III, IV, V i  VI wyjechały do Krakowa. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Archeologicznego. Klasy III i IV uczestniczyły w lekcji muzealnej poświęconej pradziejom, a klasy starsze obejrzały ekspozycję "Bogowie starożytnego Egiptu". Najwięcej emocji wzbudziły oczywiście autentyczne mumie egipskie. Później wycieczka dotarła do Teatru "Groteska". Tam oglądnęli uczniowie musical "Opowieści z Księgi dżungli". Piękne kostiumy, maski i muzyka wprowadziły widzów w świat egzotycznej dżungli, w której stado wilków wychowywało ludzkie szczenię. Wycieczkę zakończył spacer po Starym Rynku.

Wystawa - Bogowie starożytnego Egiptu
W  Teatrze Groteska
W Teatrze Groteska
Plakat z przedstawienia - Opowieści z Księgi dżungli
Przed Bramą Floriańską

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.