Święto zakochanych w świetlicy

Z okazji święta zakochanych nasza świetlica ogłosiła konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową. Dzieci z wielką ochotą przystąpiły do prac. Powstały piękne serduszka ozdobione cekinami, pisakami i kredkami. Walentynki wspaniale przystroiły nasz szkolny korytarz.

Oto laureaci konkursu: Zuzanna Brzeczkowska, Zuzanna Pajer, Julian Pająk, Aleksandra Kalika, Kinga Sporysz, Maja Waszkiewicz, Zofia Parys, Oliwier Parys, Julia Foryś, Karolina Maślanka, Aleksandra Chrapczyńska, Sandra Waszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie