Święto zakochanych w świetlicy

Z okazji święta zakochanych nasza świetlica ogłosiła konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową. Dzieci z wielką ochotą przystąpiły do prac. Powstały piękne serduszka ozdobione cekinami, pisakami i kredkami. Walentynki wspaniale przystroiły nasz szkolny korytarz.

Oto laureaci konkursu: Zuzanna Brzeczkowska, Zuzanna Pajer, Julian Pająk, Aleksandra Kalika, Kinga Sporysz, Maja Waszkiewicz, Zofia Parys, Oliwier Parys, Julia Foryś, Karolina Maślanka, Aleksandra Chrapczyńska, Sandra Waszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Jeżdżę z głowąRusza rekrutacja do projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2020, który jest dofinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego oraz Gminy Oświęcim.
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.