"NAUCZYCIEL NA MEDAL"- etap powiatowy zakończony.

"Nauczyciel na Medal" to akcja Gazety Krakowskiej prowadzona pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego oraz prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.  W głosowaniu prowadzonym osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i we wszystkich powiatach naszego województwa zostali wybrani laureaci. Właśnie zakończył się etap powiatowy.

Pani Małgorzata Semik zdobyła 701 głosów, co dało jej II miejsce w tym etapie.

Za wszystkie oddane głosy przez uczniów i rodziców serdecznie dziękujemy.

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.